Lijn 32 Groningen Station - Kollum Rechthuisplein
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio's | West-Groningen, Noord-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Standaardstreekbus |
Periode | igg. 2 oktober 1960 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 3x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | 1x/dag |
Lijn 32 reed van Groningen via Zuidhorn, Noordhorn, Niezijl, Kommerzijl, Munnekezijl, Warfstermolen, Kollumerpomp en Dokkumer Nieuwe Zijlen naar Kollum.
Dienstregeling
- Te Dokkumer Nieuwe Zijlen, Transformatorhuisje kon worden overgestapt op de NOF bus van/naar Dokkum.
- Op 2e Kerstdag, Paasmaandag, Hemelvaartsdag en Pinkstermaandag reed men als op werkdagen, De zondagse rit verviel dan.
Route
Halte Niet alle halten worden vermeld.
| ||
Groningen, Autobusstation NS | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, A-weg | ||
Groningen, Kraneweg | ||
Groningen, Friesestraatweg | ||
Zuidhorn, Zonnehuis | ||
Noordhorn, Café Jager | ||
Niezijl, Garage GADO | ||
Kommerzijl, Openbare Lagere School | ||
Munnekezijl, Café Zuidersma | ||
Warfstermolen, Café Zijlstra | ||
Kollumerpomp, Café De Groot | ||
Dokkumer Nieuwe Zijlen, Transformatorhuisje | ||
Kollum, Rechthuisplein |
Geschiedenis
In de GADO Dienstregeling 1970/1971 werd er niet meer gereden op zondag. Van maandag t/m vrijdag waren er vijf retourritten. Op zaterdag waren dat er vier.
In de GADO Dienstregeling 1979/1980 waren er van maandag t/m vrijdag twee ritten die starten in Warfstermolen naar Groningen. In de middag was er dan één rit die van Groningen terug reed tot Warfstermolen, deze reed op verzoek door naar Kollumerpomp.
In de GADO Dienstregeling 1981/1982 en GADO Dienstregeling 1982/1983 reden er van maandag t/m zaterdag in beide richtingen vier ritten. Op maandag t/m vrijdag aangevuld met twee ritten die reden van Warfstermolen naar Groningen in de ochtend en in de middag één rit van Groningen naar Warfstermolen. Op zondagen werd niet gereden.
In de GADO Dienstregeling 1983/1984 reden van maandag t/m vrijdag in de ochtend één rit richting Kollum en één ritje van Warfstermolen naar Niezijl, één rit van Warfstermolen en twee ritten vanaf Kollum naar Groningen. In de middag reden twee ritten van Kollum naar Groningen, en vier ritten vanaf Groningen,waarvan de voorlaatste reed tot Warfstermolen, echter op verzoek naar Kollumerpomp. Zaterdags waren er in de ochtend richting Groningen twee ritten en richting Kollum één rit. In de middag werden in beide richtingen twee ritten uitgevoerd, met aan het begin van de middag een rit Niezijl naar Kollum.