Lijn 49 Coevorden DABO-EDS - Hoogeveen Station NS
Voormalige buslijn 49 | |
Vervoerder(s) | EDS |
Regio | Zuidoost-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Marktdienst |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/donderdag |
Dal | 1x/donderdag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 49 was een marktdienst op donderdag en reed van Coevorden via Dalerveen, Dalen, Wachtum, Zwinderen, Geesbrug en Noordscheschut naar Hoogeveen. In beide richtingen werd er één rit uitgevoerd.
Route
Halte Niet alle Haltes worden vermeld.
| ||
Coevorden, DABO-EDS | ||
Coevorden, Station NS | ||
Coevorden, Brug | ||
Stieltjeskanaal, Sluis | ||
Stieltjeskanaal, Café Uneken | ||
Stieltjeskanaal, Brug Kruispunt | ||
Dalerveen, Café Hoekman | ||
Den Hool, Den Hool | ||
Dalen, D.H. Kerk | ||
Wachtum, Centrum | ||
Oosterhesselerbrug, Brug | ||
Zwinderen, Brug | ||
Geesbrug, Zwinderense Kanaaltje | ||
Geesbrug, Straatweg naar Nieuwlande | ||
Nieuweroord, Weg naar Nieuweroord | ||
Noordscheschut, Coevorderstraatweg | ||
Hoogeveen, Wachtkamer | ||
Hoogeveen, Station NS |