Gebruiker:Regenmaker/Werkplaats
Hieronder worden verschillende projecten uitgewerkt door gebruiker Regenmaker (overleg).
Verkehrsverbund Rhein-Sieg
- Kreisfreie Stadt Bonn
- Kreis Euskirchen
- Oberbergischer Kreis
- Kreisfreie Stadt Leverkusen
- Kreisfreie Stadt Köln
- Rheinisch Bergischer Kreis
- Rhein Erft Kreis
- Rhein Sieg Kreis
Buslijn 911 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | REVG |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 911 rijdt van Sindorf via Kerpen, Türnich en Balkhausen naar Brüggen.
Route
Halte | ||
Sindorf, Bahnhof | ||
Sindorf, Markusweg | ||
Sindorf, Europaring | ||
Kerpen, Erft Karree | ||
Kerpen, Philipp Schneider Straße | ||
Kerpen, Mödrath Abzweig | ||
Kerpen, Rathaus | ||
Kerpen, Kolping Center | ||
Kerpen, Burgstraße | ||
Kerpen, Auf dem Vorst | ||
Kerpen, Marienfeld | ||
Türnich, Nußbaumallee | ||
Türnich, Rathaus | ||
Türnich, Markt | ||
Balkhausen, Balkhausen | ||
Balkhausen, Matthias Werner Straße | ||
Brüggen, Rodderweg | ||
Brüggen, Feuerwehr | ||
Brüggen, Am alten Bahnhof |
Waarschuwing: de standaardsortering "915" krijgt voorrang voor de sortering "911".
Buslijn 915 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | REVG |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/(2) uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 915 rijdt van Quadrath-Ichendorf via Ahe, Thorr en Zieverich naar Elsdorf.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 2x/uur van Elsdorf naar Quadrath-Ichendorf gereden. In de omgekeerde richting wordt niet gereden. Slechts één rit rijdt buiten de vakanties via Quadrath-Ichendorf Gesamtschule.
- In de daluren wordt ongeveer 1x/2 uur gereden. Waarbij in de middag buiten de vakanties twee extra ritten starten bij Quadrath-Ichendorf Gesamtschule.
- In de middagspits wordt 1x/uur van Quadrath-Ichendorf naar Elsdorf gereden. In de omgekeerde richting wordt 1x/2 uur gereden.
Route
Halte | ||
Quadrath-Ichendorf, Bahnhof | ||
Quadrath-Ichendorf, Graf Otto Straße | ||
↓ | Quadrath-Ichendorf, Gesamtschule | |
Quadrath-Ichendorf, Albert Schweitzer Straße | ||
Quadrath-Ichendorf, Ahestraße | ||
Quadrath-Ichendorf, Oleanderstraße | ||
Ahe, Feuerwehr | ||
Thorr, Zievericher Straße | ||
Zieverich, Gutenbergstraße | ||
Elsdorf, Brockendorf | ||
Elsdorf, Gartenstraße | ||
Elsdorf, Desdorfer Straße/Schillerstraße | ||
Elsdorf, Desdorfer Straße/Kirche | ||
Elsdorf, Busbahnhof | ||
Elsdorf, Neu-Etzweiler |
Waarschuwing: de standaardsortering "920" krijgt voorrang voor de sortering "915".
Buslijn 920 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | REVG |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 920 rijdt van Liblar via Lechenich, Dirmerzheim, Gymnich, Kerpen en Sindorf naar Horrem.
Dienstregeling
- Doordeweeks in de spitsuren wordt 2x/uur gereden tussen Liblar en Gymnich. De rest van het traject wordt op enkele extra korte ritten 1x/uur bediend.
Route
Halte | ||
Liblar, Erftstadt Bahnhof | ||
Liblar, Am Vogelsang | ||
Liblar, Schlunkweg | ||
Liblar, Heidebroichstraße | ||
Liblar, An der Waldorfschule | ||
Liblar, Willy Brandt Straße | ||
Lechenich, Otto Hahn Allee | ||
Lechenich, Wirtschaftspark | ||
Lechenich, An der Patria | ||
Lechenich, Bonner Straße | ||
Lechenich, Markt | ||
Lechenich, Frenzenstraße | ||
Lechenich, Konradsheim | ||
Dirmerzheim, Süd | ||
Dirmerzheim, Kirche | ||
Gymnich, Maarweg | ||
Gymnich, Kunibertusplatz | ||
Gymnich, Post | ||
Gymnich, Pilgerweg | ||
Gymnich, Balkhausener Straße | ||
Gymnich, Kerpener Straße | ||
Gymnich, Gymnicher Mühle | ||
Kerpen, Hahnenstraße | ||
Kerpen, Mähnstraße | ||
Kerpen, Rathaus | ||
Kerpen, Mödrath Abzweig | ||
Kerpen, Philipp Schneider Straße | ||
Kerpen, Erft Karree | ||
Sindorf, Europaring | ||
Sindorf, Markusweg | ||
Sindorf, Bahnhof | ||
Sindorf, Neue Kirche | ||
Sindorf, Alte Kirche | ||
Sindorf, Tönneshäuschen | ||
Sindorf, Bruchhöhe | ||
Horrem, Feuerwehr | ||
Horrem, Bahnhof |
Waarschuwing: de standaardsortering "921" krijgt voorrang voor de sortering "920".
Buslijn 921 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Tirtey |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Sindorf |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 1-3x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 921 rijdt van Sindorf Bahnhof via het Gewerbegebiet en de Zeisigweg terug naar het Bahnhof.
Dienstregeling
- Doordeweeks tussen 9:00 en 12:00 uur wordt de frequentie verlaagd van 3x/uur naar 1x/uur.
Route
Halte | ||
↓ | Sindorf, Bahnhof | |
Sindorf, Markusweg | ||
Sindorf, Europaring | ||
Sindorf, Siemensstraße | ||
Sindorf, Visteonstraße | ||
Sindorf, Daimlerstraße | ||
Sindorf, Karl Ferdinand Braun Straße | ||
Sindorf, Hüttenstraße | ||
Sindorf, Jugendzentrum Sindorf | ||
Sindorf, Zeisigweg | ||
Sindorf, Astrid Lindgren Straße | ||
Sindorf, Michael Ende Straße | ||
Sindorf, Am Keuschenend | ||
Sindorf, Nordstraße | ||
Sindorf, Heinrich Böll Platz | ||
Sindorf, Ingeborg Bachmann Weg | ||
Sindorf, Gartenstraße | ||
Sindorf, Plauener Straße | ||
Sindorf, Ärztehaus | ||
↓ | Sindorf, Bahnhof |
Waarschuwing: de standaardsortering "922" krijgt voorrang voor de sortering "921".
Buslijn 922 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Tirtey |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Avond (weekend) | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 922 rijdt van Bergheim via Zieverich, Thorr, Heppendorf, Ahe en Sindorf naar Kerpen.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt standaard 1x/uur de gehele route gereden.
- In de ochtendspits wordt tot wel 3x/uur de gehele route gereden.
- In de middagspits wordt 2x/uur gereden tussen Kerpen en Sindorf, waarbij de korte ritten tussen Kerpen en Sindorf geen lusroute rijden maar in beide richtingen via de Schützenstraße rijden.
Route
Halte | ||
Bergheim, Bahnhof | ||
Bergheim, Rathaus | ||
Bergheim, Am Knüchelsdamm | ||
Zieverich, Zieverich | ||
Zieverich, Gutenbergstraße | ||
Thorr, Zievericher Straße | ||
Heppendorf, Widdendorf | ||
Heppendorf, Burg Stammeln | ||
Heppendorf, Heppendorf | ||
Ahe, Heppendorfer Straße | ||
Ahe, Wiedenaustraße | ||
Sindorf, Mühlenfeld | ||
Sindorf, Neue Kirche | ||
Sindorf, Bahnhof | ||
Sindorf, Markusweg | ||
Sindorf, Europaring | ||
Kerpen, Erft Karree | ||
Kerpen, Philipp Schneider Straße | ||
Kerpen, Mödrath Abzweig | ||
Kerpen, Amtsgericht | ||
Kerpen, Nordring/Maastrichter Straße | ||
Kerpen, Schützenstraße | ||
Kerpen, Mitte | ||
Kerpen, Rathaus | ||
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 911
- Buitenlandse buslijnen
- Concessie VRS
- Lijn in Duitsland
- Plaats Sindorf
- Station Sindorf
- Plaats Kerpen
- Kerpen Rathaus
- Buitenlandse lijn 915
- Plaats Quadrath-Ichendorf
- Station Quadrath-Ichendorf
- Plaats Elsdorf
- Elsdorf Busbahnhof
- Buitenlandse lijn 920
- Plaats Liblar
- Station Erftstadt
- Plaats Lechenich
- Lechenich Markt
- Plaats Horrem
- Station Horrem
- Buitenlandse lijn 921
- Stadsdienst Sindorf
- Buitenlandse lijn 922
- Plaats Bergheim
- Station Berghei (Erft)