Lijn O13 Mettmann, Stadtwald S-Bahnhof - Schellenberg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 2 jan 2018 om 14:29
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn O13 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn, KVGM |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Mettmann |
Materieel | VDL Citea |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn O13 rijdt van Mettmann Stadtwald via Zentrum, West en Jubiläumsplatz naar Schellenberg.
Dienstregeling
- Op zaterdag wordt tot 15:00 uur 2x/uur gereden, daarna wordt de frequentie verlaagd naar 1x/uur.
Route
Halte | ||
Mettmann, Stadtwald Bahnhof | ||
Mettmann, Bahnstraße | ||
Mettmann, Zentrum Bahnhof | ||
Mettmann, Neanderstraße | ||
Mettmann, Rathaus | ||
Mettmann, Weststraße | ||
Mettmann, Eidamshauser Straße | ||
Mettmann, Lerchenweg | ||
Mettmann, Champagne | ||
Mettmann, Siegstraße | ||
Mettmann, Ruhrstraße | ||
Mettmann, Oderstraße | ||
Mettmann, Karpendeller Weg | ||
Mettmann, Posener Straße | ||
Mettmann, Danziger Straße | ||
Mettmann, Dresdener Straße | ||
Mettmann, Nordstraße | ||
Mettmann, Hammerstraße | ||
Mettmann, Jubiläumsplatz | ||
Mettmann, Seilbelstraße | ||
Mettmann, Schellenberg |