Lijn Oss, Centraal Station - Ruwaard
Versie door Frankberg19 (overleg | bijdragen) op 3 mei 2017 om 13:08
Buslijn Stadsdienst Oss | |
Vervoerder(s) | Van Driel |
Concessie | Niet concessiegebonden |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Oss |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 1 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
De Stadsdienst Oss rijdt van station Oss een lusroute via het Bernhoven Ziekenhuis naar Zuid en Ruwaard en weer via het Ziekenhuis terug naar het station.
Dienstregeling
- Doordeweeks worden er tien ritten in een uursfreqentie gereden. Op zaterdag vervallen de eerste en laatste rit.
- De OV-chipkaart is niet geldig op deze lijn. Er kan alleen gebruikt van gemaakt worden, als men in het bezit is van een gebruikerspas. Een kaartje kost €1,20.
Route
Halte | ||
Oss, Centraal Station | ||
Oss, Raadhuislaan | ||
Oss, Lievekamp | ||
Oss, Kortfoortstraat | ||
Oss, ZH Bernhoven | ||
Oss, Joost van den Vondellaan | ||
Oss, Tollenstraat | ||
Oss, Da Costasingel | ||
Oss, Heihoeksingel | ||
Oss, Heihoek | ||
Oss, Kempenaerstraat | ||
Oss, Bilderdijk | ||
Oss, Schaepmanlaan | ||
Oss, Sterrebos | ||
Oss, Vivaldistraat | ||
Oss, Wagenaarstraat | ||
Oss, Sibeliuspark | ||
Oss, Van Anrooijstraat | ||
Oss, ZH Bernhoven | ||
Oss, Oude Molenstraat | ||
Oss, Walstraat | ||
Oss, Centraal Station |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 ging een nieuwe concessie Oost-Brabant van start. Vanwege de (zeer) magere bezetting werd de Stadsdienst opgeheven. De Gemeente Oss is toen met dit project gestart.