Lijn 631 Zierikzee Busstation - Sommelsdijk Campus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 22 mei 2017 om 21:41
Buslijn 631 | |
Vervoerder(s) | Van Oeveren i.o.v. Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE Mercedes-Benz Integro VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 131 |
Frequenties
| |
Spits | 7x/dag (ri. Middelharnis) 4x/dag (ri. Zierikzee) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/dag (ri. Zierikzee) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 631 rijdt van Zierikzee via Nieuwerkerk, Oosterland, en Bruinisse, naar Middelharnis.
Dienstregeling
- Begin- en eindpunten van deze lijn zijn wisselend.
- Er wordt 7x/dag gereden richting Middelharnis.
- Er wordt 6x/dag gereden richting Zierikzee.
- In de vakantieperioden wordt niet gereden.
Richting Middelharnis
- In de ochtendspits en middagspits wordt in de richting van Middelharnis gereden.
- Ritten vier, zes en zeven rijden van Bruinisse naar Middelharnis. De laatste twee rijden in de middagspits.
- De eerste rit rijdt van Zierikzee naar Middelharnis via Ouwerkerk en Bruinisse.
- De tweede rit rijdt van Zierikzee naar Middelharnis via Ouwerkerk, Oosterland en Bruinisse.
- De derde rit rijdt van Nieuwerkerk naar Middelharnis via Oosterland.
- De vijfde rit rijdt van Zierikzee naar Middelharnis via Ouwerkerk, Nieuwerkerk, Oosterland en Bruinisse.
Tijdvak | Beginpunt | Eindpunt | Ritnummer |
---|---|---|---|
Ochtendspits | Zierikzee Busstation | Middelharnis Gemeentehuis | 1, 3, 5 |
Ochtendspits | Bruinisse Dorp | Middelharnis Gemeentehuis | 2 |
Ochtendspits | Nieuwerkerk Busstation | Middelharnis Gemeentehuis | 4 |
Middagspits | Bruinisse Dorp | Middelharnis Gemeentehuis | 6, 7 |
Richting Zierikzee
Niet Dinsdag
- De eerste en derde rit rijden van Middelharnis naar Oosterland via Bruinisse.
- De tweede, vierde en vijfde rit rijden van Middelharnis naar Zierikzee en slaan daarbij Bruinisse en Oosterland over.
- De zesde rit rijdt van Middelharnis naar Zierikzee en doet daarbij alle haltes aan.
Tijdvak | Beginpunt | Eindpunt | Ritnummer |
---|---|---|---|
Daluren & Middagspits | Middelharnis Gemeentehuis | Oosterland Dorp | 1, 3 |
Daluren & Middagspits | Middelharnis Gemeentehuis | Zierikzee Busstation | 2, 4, 5, 6 |
Dinsdag
- Op dinsdag is er een afwijkende dienstregeling richting Zierikzee.
- De eerste rit rijdt tussen Middelharnis en Oosterland.
- Rit twee rijdt van Middelharnis naar Zierikzee en slaat daarbij Bruinisse en Oosterland over.
- Ritten drie tot en met vijf rijden van Middelharnis naar Zierikzee en slaan daarbij geen haltes over.
Tijdvak | Beginpunt | Eindpunt | Ritnummer |
---|---|---|---|
Daluren & Middagspits | Middelharnis Gemeentehuis | Oosterland Dorp | 1 |
Daluren & Middagspits | Middelharnis Gemeentehuis | Zierikzee Busstation | 2 |
Daluren & Middagspits | Middelharnis Gemeentehuis | Zierikzee Busstation | 3, 4, 5 |
Route
Richting Middelharnis
Halte | ||
↓ | Zierikzee, Busstation | |
Ouwerkerk, Vissersweg | ||
↓ | Nieuwerkerk, Busstation | |
Oosterland, Even Buiten | ||
Oosterland, Dorp | ||
Oosterland, Oud Heiligeweg | ||
↓ | Bruinisse, Dorp | |
↓ | Middelharnis, Gemeentehuis |
Richting Zierikzee
Halte | ||
↑ | Zierikzee, Busstation | |
Ouwerkerk, Vissersweg | ||
Nieuwerkerk, Busstation | ||
Oosterland, Even Buiten | ||
Oosterland, Dorp | ||
Oosterland, Oud Heiligeweg | ||
Bruinisse, Dorp | ||
↑ | Middelharnis, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Deze lijn is op 9 december 2012 ontstaan doordat lijn 131 werd vernummerd naar 631.
Op 1 maart 2015 zijn een aantal ritten van route gewijzigd, maar de basis van de lijn blijft ongeveer hetzelfde.
Op 25 oktober 2015 waren er wijzigingen in de tijden en de route van een aantal ritten op dinsdag veranderde.
Op 11 december 2016 wijzigden enkele vertrektijden van deze lijn en gingen er extra ritten rijden, waardoor de dienstregeling nog complexer werd.