Lijn 776 Antwerpen Rooseveltplaats - Putte Moretuslei
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 mei 2017 om 20:59
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn 776 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Van Hool A600 Van Hool New AG300 Irisbus Crossway LE |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 776 rijdt van Antwerpen via Stabroek naar Putte.
Dienstregeling
- Tijdens de ochtendspits wordt 1x/uur naar Putte en 2x/uur naar Antwerpen gereden. Tijdens vakanties wordt in beide richtingen 1x/uur gereden.
- Tijdens de middagspits wordt 2x/uur naar Putte en 1x/uur naar Antwerpen gereden.
- Op schooldagen rijden tijdens de middagspits twee toegevoegde ritten van Stabroek naar Antwerpen.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Sint-Jansplein | ||
Antwerpen, Noorderplaats | ||
Antwerpen, IJzerlaan | ||
Antwerpen, Noorderbrug | ||
Antwerpen, Straatsburgdok | ||
Antwerpen, Noorderlaan | ||
Antwerpen, Kinepolis | ||
Stabroek, P+R Stabroek | ||
Stabroek, RVT Cuypers | ||
Stabroek, Dorp | ||
Stabroek, Sigarenstraat | ||
Stabroek, Lassonhoflaan | ||
Stabroek, Danckerseweg | ||
Stabroek, Kerkhof | ||
Stabroek, Plantinlaan | ||
Kapellen, Stabroeksteenweg | ||
Kapellen, Lepelstraat | ||
Putte, Moretuslei |