Lijn 121 's-Hertogenbosch Centraal Station - Gorinchem Station
Versie door Frankberg19 (overleg | bijdragen) op 6 feb 2017 om 13:03
Buslijn 121 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | West-Brabant |
2e concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 121, 135 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur (kerst en zomer) |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (alleen weekdagen tot 20:00) |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 121 rijdt van 's-Hertogenbosch via Wijk en Aalburg, Veen, Andel, Giessen, Rijswijk, Woudrichem en Sleeuwijk naar Gorinchem.
Dienstregeling
- Op zaterdag wordt alleen tussen Wijk en Aalburg en Gorinchem gereden gereden.
- In de spitsuren rijden extra ritten tussen Woudrichem en Sleeuwijk. Deze ritten zijn in Sleeuwijk gekoppeld aan lijn 120 van/naar Werkendam. Deze ritten rijden niet tijdens de kerst- en zomervakantie.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Leeghwaterlaan | ||
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard | ||
's-Hertogenbosch, Koning Willem I-College | ||
's-Hertogenbosch, Jeroen Bosch Ziekenhuis | ||
's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Helftheuvelweg | ||
Wijk en Aalburg, Kromme Nol | ||
Wijk en Aalburg, Polstraat | ||
Wijk en Aalburg, Kortestraat | ||
Wijk en Aalburg, Aalburgsestraat | ||
Wijk en Aalburg, Anjelierstraat | ||
Wijk en Aalburg, Bergstraat | ||
Wijk en Aalburg, Perzikstraat | ||
Wijk en Aalburg, Robberdestraat | ||
Veen, Schmitzstraat | ||
Veen, Duizendmorgen | ||
Andel, Kammetweg | ||
Andel, Neerandelseweg | ||
Andel, Julianastraat | ||
Andel, Koningin Emmastraat | ||
Andel, Huiswerf | ||
Andel, Hoge Maasdijk | ||
Giessen, Parallelweg | ||
Rijswijk, Kruisstraat | ||
Rijswijk, Almweg | ||
Woudrichem, Veldweg | ||
Woudrichem, Het Rondeel | ||
Oudendijk, Jan Spieringweg | ||
Sleeuwijk, Vijverplein | ||
Sleeuwijk, De Hoogjens | ||
Sleeuwijk, Rijksstraatweg | ||
Sleeuwijk, Transvaal | ||
Sleeuwijk, Tol Oost | ||
Sleeuwijk, Tol West | ||
↓ | Sleeuwijk, Tol Oost | |
Gorinchem, Ambonstraat | ||
Gorinchem, Krinkelwinkel | ||
Gorinchem, Sluis | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Gorinchem, Station |
Geschiedenis
- Op 14 december 2014 werd Arriva de nieuwe vervoerder. In de route en frequentie veranderde bijna niets. De ritten die in de avonduren en op zondag tussen de halten Kromme Nol en Anjelierstraat in Wijk en Aalburg reden, werden overgenomen door lijn 135.
- Op 13 december 2015 werd de route uitgebreid met het traject 's-Hertogenbosch - Wijk en Aalburg. Daarnaast waren er routewijzigingen in Veen en Gorinchem. Twee ritten werden ondergebracht in de nieuwe schoolbuslijn 621.
- Op 11 december 2016 werd de spitsfrequentie in de kerst- en zomervakantie verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur.