Lijn 43 Weert Station - Leuken Middelstestraat
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 jul 2015 om 13:38
Buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | Taxi Princen i.o.v. Veolia |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Weert |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (na 22.00 uur als belbus) |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur (1x/uur als belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 43 rijdt van station Weert naar de wijk Leuken.
De eerste rit op zaterdag rijdt als belbus.
Route
Halte | ||
Weert, Station (aansluiting trein van/naar Heerlen en Eindhoven) | ||
Weert, Emmasingel / Maaspoort | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Limburglaan | ||
Weert, Nedermaaslaan | ||
Weert, Sint Jobstraat | ||
Weert, Nieuwendijk | ||
Weert, Schutterijlaan | ||
Weert, Middelstestraat |
Zie ook
Geschiedenis
Op 9 december 2012 werd de stadsdienst van Weert geherstructureerd. Dit kwam mede vanwege de grote wijziging in de dienstregeling van de NS in Zuid-Nederland, waardoor station Weert voortaan een kwartierdienst kreeg met de Intercity tussen Maastricht/Heerlen en Eindhoven e.v.
De voormalige lijn 42 werd gesplitst in de lijnen 42, 43 en 44. Ook werd de frequentie op zaterdagochtend en op zondag verlaagd naar een uurdienst.