Lijn SL17 Goch Bahnhof - Weeze Airport Terminal 1
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 20 feb 2016 om 18:30
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn SL17 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtbus Goch |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Goch |
Materieel | onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | 1x/dag |
Nacht | 1-3x/nacht |
Zaterdag | 1x/dag (overdag) |
Zondag | 1x/dag (overdag) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn SL17 rijdt van Goch via Hülm naar Weeze Flughafen.
Dienstregeling
- Alle ritten rijden als belbus.
- Er wordt vijfmaal per dag naar Weeze Flughafen gereden en drie keer per dag in de omgekeerde richting.
- De meeste ritten rijden in de late avond of 's nachts.
Route
Halte | ||
Goch, Bahnhof | ||
Goch, Markt | ||
Goch, Adolf Kolping Straße | ||
Goch, Steintor | ||
Goch, Herzogenstraße | ||
Goch, Gesamtschule | ||
Goch, Stadtfriedhof | ||
Goch, Slavanien | ||
Goch, Knappheide | ||
Hülm, Schule | ||
Weeze, Museum | ||
Weeze, Airport Terminal 1 Flughafen |