Lijn 164 's-Hertogenbosch NS - Dreumel Kerk
Voormalige buslijn 164 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Regio's | Midden-Brabant, KAN/Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig drgl 1989/1990 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Spits (vakantie) | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 164 reed van 's-Hertogenbosch via Hedel, Velddriel, Kerkdriel Rossum en Heerewaarden naar Dreumel. Op weekdagen reden enkele ritten via Alem. Op weekdagen reden niet alle ritten het hele traject.
Route
Route is niet compleet.
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
Hedel, Maas en Waal | ||
Velddriel, Kerk | ||
Kerkdriel, Mgr. Zwijsenplein | ||
Alem, Veerweg | ||
Rossum, Busstation | ||
Heerewaarden, de Buke | ||
Dreumel, Oude Maasdijk | ||
Dreumel, Kerk |