Lijn 6 Rhenen Stad - Geldermalsen Station NS
Voormalige buslijn 6 | |
Vervoerder(s) | BSM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 30 mei 1970 |
Opvolger(s) | 3, 4 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 6 was een streekbus tussen Rhenen, Kesteren, Ochten, IJzendoorn, Echteld, Tiel, Wadenoijen en Geldermalsen. Op zondagen werd de tweede helft van de middag slechts eenmaal per twee uur gereden. In de richting van Geldermalsen reed lijn 6 te Tiel een rondje via het ziekenhuis.
Route
Halte | ||
Rhenen, Stad | ||
Rhenen, Monument | ||
Rhenen, Rijnbrug | ||
Kesteren, Station | ||
Kesteren, Stationsstraat | ||
Kesteren, School | ||
Kesteren, Café Spies | ||
Kesteren, Overbroek | ||
Ochten, Burg. H. Houtkoperlaan | ||
Ochten, Gr. Kruisgebouw | ||
Ochten, Gemeentehuis | ||
Ochten, Ochtenseveer | ||
Ochten, Huize Vredehove | ||
Ochten, Groenestraat | ||
Ochten, Viersprong | ||
Ochten, Keizerstraat | ||
Ochten, Lappenafweg | ||
IJzendoorn, Sluisje | ||
IJzendoorn, Dorpsgrens | ||
IJzendoorn, Zondagsestraat | ||
Echteld, Spijkerstraat | ||
Echteld, Kerk | ||
Echteld, Weth. v. Lentstraat | ||
Echteld, Achterstraat | ||
Echteld, Pijpstraat | ||
Echteld, Spoorstraat | ||
Echteld, Biezenburgseweg | ||
Tiel, Prins Bernhardsluis | ||
Tiel, Viaduct | ||
Tiel, Sluisje Kars | ||
Tiel, Binnenhoek | ||
Tiel, Bevrijdingslaan | ||
Tiel, Voor de Kijkuit | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Lingedijk | ||
Tiel, Burg. Bönhofflaan | ||
Tiel, Pr. Marijkestraat | ||
Tiel, Ziekenhuis Bethesda | ||
Tiel, Pr. Marijkestraat | ||
Tiel, Burg. Bönhofflaan | ||
Tiel, Lingedijk | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Heiligestr. / Tech. School | ||
Tiel, Rijks H.B.S. | ||
Tiel, Burg. Lith. de Jeudelaan | ||
Tiel, Nieuwe Tielseweg | ||
Wadenoijen, Thedingsweerd | ||
Wadenoijen, v.d. Bun | ||
Wadenoijen, Kanaalbrug | ||
Wadenoijen, Groenestraat | ||
Wadenoijen, Café de Zwaan | ||
Wadenoijen, Heuvensteyn | ||
Wadenoijen, Smid van Eck | ||
Wadenoijen, Boudewijn / Pijpekast | ||
Geldermalsen, Blaak | ||
Geldermalsen, Lingedijk | ||
Geldermalsen, Hogenweide | ||
Geldermalsen, Burg. Verweylaan | ||
Geldermalsen, Markt | ||
Geldermalsen, Gemeentehuis | ||
Geldermalsen, Tuindorp | ||
Geldermalsen, Genteldijk | ||
Geldermalsen, Station |
Geschiedenis
Op 31 mei 1970 werd lijn 6 opgeheven. Tussen Rhenen en Kesteren ging lijn 4 rijden; tussen Kesteren en Geldermalsen kwam lijn 3 te rijden.