Lijn 627 Terneuzen Busstation Westerscheldetunnel - Hulst Busstation
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 16 feb 2015 om 14:50
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Voormalige buslijn 627 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland (2015-2024) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador 200 |
Periode | ... t/m 28 februari 2015 |
Opvolger(s) | 660 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 627 reed van Terneuzen via Axel, Zuiddorpe, Koewacht, Heikant en Sint Jansteen naar Hulst.
Route
Halte | ||
Terneuzen, Busstation Westerscheldetunnel | ||
Terneuzen, De Westkant | ||
Terneuzen, Stadhuis | ||
Terneuzen, Oostelijk Bolwerk | ||
Terneuzen, Willem de Zwijgerlaan | ||
Terneuzen, Guido Gezellestraat | ||
Terneuzen, Alvarezlaan | ||
Terneuzen, Rooseveltlaan | ||
Terneuzen, Sloelaan | ||
Terneuzen, Zeldenrustlaan | ||
Terneuzen, Ziekenhuis | ||
Spui, Pootersdijk | ||
Magrette, Eglantiersdijk | ||
Axel, Stationsstraat | ||
Axel, Bijlokestraat | ||
Axel, Politiebureau | ||
Axel, De Vurssche | ||
Axel, Drieschouwen | ||
Zuiddorpe, Bonte Koe | ||
Zuiddorpe, Hazelarenstraat | ||
Zuiddorpe, Brievenbus | ||
Koewacht, Nieuwe Molen | ||
Koewacht, Het Zand | ||
Koewacht, Oude Molen | ||
Koewacht, Emmabaan / Nieuwstraat | ||
Koewacht, Sint Andries | ||
Heikant, Heistraat / Linex | ||
Heikant, Drie Hoefijzers | ||
Heikant, Julianastraat | ||
Heikant, Heikant / Kerk | ||
Heikant, Vylainlaan | ||
Sint Jansteen, Wilhelminastraat | ||
Sint Jansteen, Kerk | ||
Sint Jansteen, Geslechtendijk | ||
Hulst, Zoetevaart | ||
Hulst, Grote Kreekweg | ||
Hulst, Koolstraat | ||
Hulst, Glacisweg | ||
Hulst, Busstation |
Geschiedenis
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de Concessie Zeeland ingevoerd. De gehele route werd overgenomen door lijn 660 die vanaf Terneuzen aansluitend doorrijdt naar Vlissingen.