Lijn 41 Beilen Station - Borger Centrum
Belbuslijn 41 | |
Vervoerder(s) | VMNN |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | LijnBelBus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 41 rijdt van Hoogeveen, via Tiendeveen, Drijber, Wijster, Spier, Beilen, Westerbork, Elp en Schoonloo naar Borger.
In de ochtendspits buiten vakanties rijden de eerste 2 ritten als vaste lijndienst en hoeven derhalve NIET gereserveerd te worden.
Route
Halte | ||
Beilen, Station | ||
Beilen, Oosterstraat | ||
Beilen, Lieving 29 | ||
Beilen, Makkum | ||
Beilen, Lieving | ||
Beilen, Tolmaatsweg | ||
Westerbork, Beilerstraat 1 | ||
Westerbork, Beilerstraat 7 | ||
Westerbork, Beilerstraat 18 | ||
Westerbork, Beilerstraat 24 | ||
Westerbork, Westeinde | ||
Westerbork, Burg. van Weèzelplein | ||
Elp, Oranjekanaal ZZ | ||
Elp, Schoolweg | ||
Elp, Ieberen | ||
Schoonloo, Hoofdstraat | ||
Borger, Rolderstraat | ||
Borger, P+R/N34 |
Zie ook
Geschiedenis
Op 9 december 2012 werd de route van lijn 36 aangepast. Voortaan ging de bus vanaf Spier naar Diever rijden in plaats van Beilen en Borger. Het vervallen traject tussen Beilen en Borger ging vanaf die datum verder als LijnBelBus 41, ook deze LijnBelBus ging het traject alleen op maandag t/m vrijdag berijden.
Vanaf 21 april 2013 gingen de eerste twee ritten in beide richtingen als vaste lijndienst rijden.