Lijn 119 Sittard Station - Grevenbicht Boulevard
Buslijn 119 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Regiosprinter |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 1 februari 2009 |
Voorganger(s) | 19 |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur (deels belbus) |
Zondag | 1-2x/uur (deels belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 119 rijdt vanaf Sittard een grote lus via Limbricht, Born, Grevenbicht, Born en Limbricht.
Op maandag t/m vrijdagavond wordt 1x/uur de hele lusroute gereden. Op zaterdag en zondag de gehele dag wordt 1x/uur de lusroute gereden en wordt ook 1x/uur Born - Obbicht - Grevenbicht - Born als belbus gereden.
Doordeweeks overdag wordt deze verbinding verzorgd door lijn 19.
Route
Halte | ||
↓ | Sittard, Busstation]] | |
Sittard, Parallelweg | ||
Sittard, Tunnelstraat/Lupinestraat | ||
Sittard, Dempseystraat | ||
Sittard, Bradleystraat | ||
Limbricht, Provincialeweg/Dr. Nolensstraat | ||
Limbricht, Provincialeweg/Bovenstraat | ||
Limbricht, Bornerweg/Bentinckstraat | ||
Guttecoven, Bornerweg | ||
Born, Parkweg | ||
Born, Overweg | ||
Born, Monseigneur Buckxstraat | ||
Born, Prins Bisdomstraat/MAVO | ||
Grevenbicht, Julianalaan | ||
Grevenbicht, Oude Kerkstraat | ||
Grevenbicht, Boulevard | ||
Grevenbicht, Houtstraat | ||
Grevenbicht, Postkantoor | ||
Obbicht, Markt | ||
Grevenbicht, Postkantoor | ||
Grevenbicht, Houtstraat | ||
Born, Prins Bisdomstraat/MAVO | ||
Born, Monseigneur Buckxstraat | ||
Born, Overweg | ||
Born, Parkweg | ||
Guttecoven, Bornerweg | ||
Limbricht, Bornerweg/Bentinckstraat | ||
Limbricht, Provincialeweg/Bovenstraat | ||
Limbricht, Provincialeweg/Dr. Nolensstraat | ||
Sittard, Bradleystraat | ||
Sittard, Dempseystraat | ||
Sittard, Tunnelstraat/Lupinestraat | ||
↓ | Sittard, Busstation]] |
Zie ook
Geschiedenis
Op 1 februari 2009 werd de lijnvoering naar de Grensmaas Noord aangepast. Alle ritten van lijn 19 in de avonduren en het weekeinde gingen vanaf die datum verder onder het nieuwe lijnnummer 119. Op zaterdag ging deze lijn met een grote bus 1x/uur rijden, in de avonduren en op zondag stond de bus klaar in Sittard en ging de bus op aanvraag van reizigers rechtstreeks naar de gewenste halte rijden. Indien men vanuit het gebied naar Sittard wilde reizen diende men minimaal één uur van tevoren te reserveren.
Met ingang van 1 november 2009 werd dit enigszins aangepast, lijn 119 ging voortaan rijden van Sittard via Born en Obbicht naar Grevenbicht en lijn 118 rijdt van Sittard via Born, Holtum en Buchten naar Born en verder. Later werd lijn 118 weer aangepast. Deze rijdt tegenwoordig vanaf Sittard via Limbricht, Born en Buchten naar Holtum.
Op een onbekend moment is de lijnvoering enigszins veranderd, waarbij 1x/uur een belbus is gaan rijden.