Lijn U76 Düsseldorf Handelszentrum/Moskauer Straße - Krefeld Rheinstraße
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Metrolijn U76 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Metro |
Lijnlogo | |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn U76 rijdt van Düsseldorf Handelszentrum via Hauptbahnhof, Belsenplatz, Lörick, Bülderich en Osterath naar Krefeld.
Dienstregeling
- De lijn begint bij het Handelszentrum en eindigt bij Hauptbahnhof.
- 's Avonds na 20:00 uur begint de lijn ook bij het Hauptbahnhof.
Route
Halte | ||
↓ | Düsseldorf, Handelszentrum/Moskauer Straße | |
Düsseldorf, Hauptbahnhof | ||
Düsseldorf, Oststraße | ||
Düsseldorf, Steinstraße/Königsallee | ||
Düsseldorf, Heinrich Heine Allee | ||
Düsseldorf, Tonhalle/Ehrenhof | ||
Düsseldorf, Luegplatz | ||
Düsseldorf, Barbarossaplatz | ||
Düsseldorf, Belsenplatz | ||
Düsseldorf, Rheinbahnhaus | ||
Düsseldorf, Prinzenallee | ||
Düsseldorf, Lohweg | ||
Düsseldorf, Löricker Straße | ||
Düsseldorf, Lörick | ||
Bülderich, Landsknecht | ||
Bülderich, Forsthaus | ||
Bülderich, Haus Meer | ||
Osterath, Bovert | ||
Osterath, Hoterheide | ||
Osterath, Görgesheide | ||
Krefeld, Grundend | ||
Krefeld, Fischeln | ||
Krefeld, Königshof | ||
Krefeld, Dießem | ||
Krefeld, Hauptbahnhof | ||
Krefeld, Rheinstraße |