Lijn 10 Drachten Autobusstation FRAM - Groningen Hoofdstation NS
Voormalige buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | ESA |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Groenewold, Hainje, ESA |
Periode | 16 Oktober 1966 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 4-5x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 12 van de ESA reed tussen Drachten en Groningen via de Folgeren, Opende, Marum, Noordwijk, Lucaswolde, Boerakker, Midwolde, Lettelbert, Oostwold en Hoogkerk. De eerste rit begon in Drachten Station NTM. Verder waren er drie ritten die begonnen in Noordwijk naar Groningen. Tussen Marum en Drachten reden ook nog enkele ritten.
Route
Halte | ||
Drachten, Burgemeester Wuiteweg | ||
Drachten Station NTM | ||
Folgeren, Café Vreewijk | ||
Pasver, weg naar Rottevalle | ||
Drachtstercompagnie, weg naar Drachtster Compagnie | ||
Opende Zuid, School | ||
Trimunt, Hoekstra | ||
De Haar, Postdijk | ||
Marum West, ESA Garage | ||
Weg naar Opende Oost | ||
Noordwijk Café Deenen | ||
Lucaswolde, Leidijk | ||
Boerakker, Kerk | ||
Tolbert, Noorderweg | ||
Pasop, Pasop | ||
Midwolde, Hondehoek | ||
Lettelbert, Kerk | ||
Oostwold, Café Star | ||
Poffert, Café Boer | ||
Hoogkerk, Brug | ||
Groningen, Café De Slingerij | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Hoofdstation |