Lijn 121 's-Hertogenbosch NS - Gorinchem NS
Voormalige buslijn 121 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1985-1986 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/(2) uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 121 reed van 's-Hertogenbosch via Oud-Heusden en Sleeuwijk naar Gorinchem.
Op weekdagen en zaterdag overdag reed lijn 121 1x/uur het hele traject en 1x/uur tussen 's-Hertogenbosch en Aalburg. Daarnaast reden in de spitsrichting enkele sneldienstritten tussen 's-Hertogenbosch en Oud Heusden.
In de avonduren en op zondag werd 1x/2 uur het hele traject gereden, op het andere uur werd een rit tot Aalburg (overdag) of Wijk (avond, voor uitstappers tot Veen) gereden.
Route
De route is onvolledig. De cursieve haltenamen zijn gebaseerd op een plattegrond. Als naam is de huidige haltenaam gebruikt, maar dit hoeft niet correct te zijn.
Halte | ||
's-Hertogenbosch, NS | ||
's-Hertogenbosch, Willem Alexander Ziekenhuis | ||
Vlijmen, Plein | ||
Haarsteeg, Kerk | ||
Hedikhuizen, Handwijzer | ||
Herpt, Heusdenseweg | ||
Herpt, Groenstraat | ||
Heusden, Demer | ||
Oud-Heusden, Laagstraat | ||
Aalburg, Kromme Nol | ||
Wijk, Anjelierstraat | ||
Wijk, Wijksestraat | ||
Veen, Van der Loostraat | ||
Andel, Verhoeven | ||
Giessen, Burgstraat | ||
Rijswijk, Almweg | ||
Woudrichem, Wijnbelt | ||
Oudendijk, School | ||
Sleeuwijk, Rijksstraatweg | ||
Gorinchem, Ziekenhuis | ||
Gorinchem, NS |