Lijn 40 Leiderdorp Hoofdstraat - Noordwijk Picképlein
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:40 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 40 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 40 reed van Leiderdorp via Leiden, Oegstgeest en Rijnsburg naar Noordwijk.
Samen met lijn 42 werd op delen van het traject tussen Leiderdorp en Noordwijk een kwartierdienst geboden.
Route
Halte | ||
Leiderdorp, Hoofdstraat | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Levendaal / Korevaarstraat | ||
Leiden, Station NS | ||
Oegstgeest, Leidsebuurt | ||
Rijnsburg, Brouwerstraat | ||
Noordwijk-Binnen, Boekerslootlaan | ||
Noordwijk-Binnen, Van de Mortelstraat | ||
Noordwijk aan Zee, Vuurtorenplein | ||
Noordwijk aan Zee, Picképlein |