Lijn 527 Tremelo Vinneweg - Heist-op-den-Berg College
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:58 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Schoolbuslijn 527 in België Bekijk de voormalige lijnen 527 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Dal | 2x/dag (woensdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 527 rijdt van Tremelo via Baal en Schriek naar Heist-op-den-Berg.
Route
Halte | ||
Tremelo, Gemeentehuis | ||
Tremelo, Baalsebaan | ||
Tremelo, Calvinnestraat | ||
Tremelo, Heidelaan | ||
Baal, Domstraat | ||
Baal, Montystraat | ||
Baal, Kerk | ||
Baal, Kerkhof | ||
Baal, Lange Vennestraat | ||
Baal, Grootlostraat | ||
Tremelo, Hazenbergstraat | ||
Tremelo, Kruispunt | ||
Grootlo, Kerk | ||
Schriek, Langstraat | ||
Schriek, Puttestraat | ||
Schriek, Ommeweg | ||
Schriek, Kerk | ||
Schriek, Sint-Bernarduskapel | ||
Achterheide, Schriekstraat | ||
Achterheide, Lammeneelstraat | ||
Goor, Kerk | ||
Achterheide, Wipstraat | ||
Achterheide, Liersesteenweg | ||
Heist-op-den-Berg, Heide-Lo station | ||
Heist-op-den-Berg, Oudestraat | ||
Heist-op-den-Berg, Kruispunt-Lo | ||
Heist-op-den-Berg, E. Woutersstraat | ||
Heist-op-den-Berg, KTA | ||
Heist-op-den-Berg, Kattestraat | ||
Heist-op-den-Berg, Station | ||
Heist-op-den-Berg, Kapel | ||
Heist-op-den-Berg, H. Hartcollege |