Lijn 603 Eemdijk Pontveer - Nijkerk Corlaer College
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:42 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 603 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht bus |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag per richting |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 603 rijdt van Eemdijk via Bunschoten en Spakenburg naar Nijkerk. Vanaf Nijkerk wordt er tot Spakenburg, Brahmslaan gereden.
Op overige tijdstippen van dag verzorgt buurtbus 503 de verbinding.
Route
Halte | ||
↓ | Eemdijk, Pontveer | |
Eemdijk, Ringweg | ||
Bunschoten, Zwembad De Duker | ||
Bunschoten, Beethovenlaan | ||
↑ | Spakenburg, Brahmslaan | |
Spakenburg, Goudoever | ||
Spakenburg, Broerswetering | ||
Spakenburg, Kuijperstraat | ||
Spakenburg, Boompjes | ||
Bunschoten, Gemeentehuis | ||
Bunschoten, De Kleine Pol | ||
Nijkerk, De Veenhuis | ||
Nijkerk, Watergoorweg | ||
Nijkerk, Havenstraat | ||
Nijkerk, Torenstraat | ||
Nijkerk, Station NS | ||
Nijkerk, Van Rensselaerstraat | ||
Nijkerk, Tinbergenlaan | ||
Nijkerk, Corlaer College |