Lijn 64 rijdt van Almelo via Tubbergen, Ootmarsum en Oldenzaal naar Overdinkel. De lijn maakt deel uit van de concessie Twente en wordt momenteel verzorgd door Connexxion.
In de spitsuren wordt er in Oldenzaal een versnelde route gereden.
In de ochtendspits rijdt lijn 64 4x per uur gereden tussen Tubbergen, De Viersprong en Almelo Centrumplein.
Route
De lijn verloopt van het NS-station via de wijken Kluppelshuizen en Schelfhorst naar Mariaparochie. Van daar voert de lijn verder via Harbrinkhoek, Geesteren (Ov), Tubbergen, Vasse, Ootmarsum, Rossum (Ov), Oldenzaal en Losser naar Overdinkel.
|
Halte
|
|
Almelo, Centrumplein |
|
|
Almelo, Centraal |
|
|
Almelo, Boddenstraat |
|
|
Almelo, Brugstraat |
|
|
Almelo, Vriezebrug |
|
|
Almelo, Tijhofslaan |
|
|
Almelo, Eugeria |
|
|
Almelo, Buurstede |
|
|
Almelo, Schelfhorstpark |
|
|
Almelo, Heetveldsweg |
|
|
Almelo, Koningshoek |
|
|
Almelo, Markgraven |
|
|
Almelo, Robbenhaarsweg |
|
|
Almelo, Mariaparochie |
|
|
Harbrinkhoek, Leuvinksveld |
|
|
Harbrinkhoek, Kampkuiper |
|
|
Harbrinkhoek, Frielinkstraat |
|
|
Harbrinkhoek, Voshaarweg |
|
|
Geesteren, Veeneggeweg |
|
|
Geesteren, Landriteweg |
|
|
Geesteren, Dorpsstraat |
|
|
Geesteren, Mensinkkamp |
|
|
Geesteren, Volmersweg |
|
|
Geesteren, Knoefbakker |
|
|
Tubbergen, Manderveensweg |
|
|
Tubbergen, Almeloseweg |
|
|
Tubbergen, Julianastraat |
|
|
Tubbergen, Bruno van Ommenstraat |
|
|
Tubbergen, Binnenveldsweg |
|
|
Tubbergen, De Viersprong |
|
|
Vasse, Boakenkampsweg |
|
|
Vasse, Bolscher |
|
|
Vasse, R.K. Kerk |
|
|
Vasse, Oosterveldsweg |
|
|
Vasse, De Roezenberg |
|
|
Ootmarsum, Bovenesweg |
|
|
Ootmarsum, Nutterseweg |
|
|
Ootmarsum, Bielebelt |
|
|
Ootmarsum, Vasserweg |
|
|
Ootmarsum, Denekamperstraat |
|
|
Ootmarsum, Almelosestraat |
|
|
Ootmarsum, Stobbenkamp |
|
|
Ootmarsum, Wolfsbree |
|
|
Agelo, Kleinesweg |
|
|
Agelo, Enktermorsweg |
|
|
Agelo, Café 'Groot Agelo' |
|
|
Agelo, Voortsweg |
|
|
Agelo, Agelerbrug |
|
|
Rossum, 't Laantje |
|
|
Rossum, Paalmaatsdijk |
|
|
Rossum, Wiekerstraat |
|
|
Rossum, Grotestraat |
|
|
Rossum, De Weeldbaan |
|
|
Rossum, Tramweg |
|
|
Rossum, Boschweg |
|
|
Oldenzaal, Loweg |
|
|
Oldenzaal, Oude Postweg |
|
|
Oldenzaal, Bereklauw |
|
|
Oldenzaal, Zevenblad |
|
|
Oldenzaal, Nachtschade |
|
|
Oldenzaal, WKC De Essen |
|
|
Oldenzaal, Bentheimergraven |
|
|
Oldenzaal, Oliemolenstraat |
|
|
Oldenzaal, Vos de Waelstraat |
|
|
Oldenzaal, Hofmeijerstraat |
|
|
Oldenzaal, Ziekenhuis |
|
|
Oldenzaal, Station |
|
|
Oldenzaal, WKC Zuid Berghuizen |
|
|
Oldenzaal, Schapendijk |
|
|
Oldenzaal, Lossersestraat |
|
|
Oldenzaal, Postweg |
|
|
Losserhof |
|
|
Losser, Snippertweg |
|
|
Losser, Irisstraat |
|
|
Losser, R.K. Kerk |
|
|
Losser, Langenkamp |
|
|
Losser, Arendstraat |
|
|
Losser, Schorfhaar |
|
|
Losser, De Pol Noord |
|
|
Losser, Dinkelbrug |
|
|
Overdinkel, Strootsweg |
|
|
Overdinkel, Kerkhofweg |
|
|
Overdinkel, R.K. Kerk |
|
|
Overdinkel, Prins Bernhardstraat |
|
|
Overdinkel, Tjibbe Knolstraat |
|
|
Overdinkel, Schoolstraat |
|
Dienstregeling
Van maandag tot en met vrijdag wordt tot 20.00 uur een halfuursdienst aangeboden. Op zaterdag en zondag wordt eveneens tot 21.00 uur een uursdienst geboden. Tijdens de uursdienst rijdt lijn 64 gecombineerd met lijn 66 een halfuursdienst door de wijk De Essen in Oldenzaal.