Lijn 53 Haarlem Station - Nieuw-Vennep Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:54 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 53 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 53 reed van Haarlem via Heemstede, Bennebroek, Hillegom en Beinsdorp naar Nieuw Vennep.
Doordeweeks tussen 09.00 en 12.00, de avonduren en het weekend eindigde 1x/uur een rit in Heemstede.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op een later moment werd de lijn opgeheven.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Haarlem, Station NS | ||
Haarlem, Tempeliersstraat | ||
Heemstede, Spaarne Ziekenhuis | ||
Heemstede, Wipperplein | ||
Heemstede, De Glip | ||
Bennebroek, Bennebroekerlaan | ||
Hillegom, Van de Endelaan | ||
Hillegom, Olympiaweg | ||
Beinsdorp, Beinsdorp | ||
Nieuw Vennep, Zuiderdreef | ||
Nieuw Vennep, Station NS |