Lijn 182 Utrecht Centraal Station - Woerden Molenvliet
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:45 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 182 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1984 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 182 reed van Utrecht via De Meern en Harmelen naar Woerden en weer terug. In de avonduren en op zondag werd er niet via het Ziekenhuis en de 2e ronde door Molenvliet gereden.
Route
Route is niet compleet; alleen tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
De Meern, Meernbrug | ||
Harmelen, Kalverstraat | ||
Woerden, Fagellaan | ||
Woerden, Aalberselanen | ||
Woerden, Groen van Prinstererlaan | ||
Woerden, Hertenkamp | ||
Woerden, Station NS | ||
Woerden, Oostdam/Centrum | ||
Woerden, Havenstraat | ||
Woerden, Leliestraat | ||
Woerden, Esdoornlaan | ||
Woerden, Lindenlaan | ||
Woerden, Hollandbaan | ||
Woerden, J. Herikveld | ||
Woerden, Akkerweideveld | ||
Woerden, Molenvlietbrink | ||
Woerden, Bekenlaan | ||
Woerden, Stromenlaan | ||
Woerden, Leliestraat | ||
Woerden, Havenstraat | ||
Woerden, Oostdam / Centrum | ||
Woerden, Station NS | ||
Woerden, De Bleek | ||
Woerden, Hofpoort Ziekenhuis | ||
Woerden, Linschoterweg | ||
Woerden, Station NS | ||
Woerden, Oostdam/Centrum | ||
Woerden, Havenstraat | ||
Woerden, Leliestraat | ||
Woerden, Esdoornlaan | ||
Woerden, Lindenlaan | ||
Woerden, Hollandbaan | ||
Woerden, J. Herikveld | ||
Woerden, Akkerweideveld | ||
Woerden, Molenvlietbrink | ||
Woerden, Bekenlaan | ||
Woerden, Stromenlaan | ||
Woerden, Leliestraat | ||
Woerden, Havenstraat | ||
Woerden, Oostdam / Centrum | ||
Woerden, Station NS | ||
Woerden, Hertenkamp | ||
Woerden, Groen van Prinstererlaan | ||
Woerden, Aalberselanen | ||
Woerden, Fagellaan | ||
Harmelen, Kalverstraat | ||
De Meern, Meernbrug | ||
Utrecht, Centraal Station |