Lijn 40 Tiel Station - Medel Krommewei
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:57 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 40 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Taxibusje |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 40 rijdt vanaf Tiel een rondje door Medel.
Route
Halte | ||
Tiel, Station | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Predikbroedersweg | ||
Tiel, Laan van Westroijen | ||
Kellen, Franklinstraat | ||
Kellen, Zuiderhavenweg | ||
Tiel, Grote Brugse Grintweg | ||
Tiel, Hoog Kellenseweg | ||
Medel, Biezenwei | ||
Medel, Prinsenhof | ||
Medel, Meelseweg | ||
Medel, Oudewei | ||
Medel, Het Eek | ||
Medel, Lingewei | ||
Medel, De Geer / DHL | ||
Medel, De Geer / Lidl | ||
Medel, Krommewei |