Lijn 647 Zwijndrecht Station - Heerjansdam Kromme Nering (2003)
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 5 apr 2010 om 20:37 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=647 |vervoerder=Arriva |concessie=DAV-gebied |materieel=Taxibusje |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=1x/1,5-2uur |frequentie_dal=1x/2 uur |…')
Voormalige buslijn 647 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Taxibusje |
Periode | 1-1-2003 t/m 28-2-2004 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/1,5-2uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 647 reed van station Zwijndrecht via het ziekenhuis naar Heerjansdam. In de ochtendspits werd niet richting Heerjansdam gereden. Deze lijn maakte deel uit van de concessie DAV en werd gereden door Arriva.
Route
Halte | ||
Zwijndrecht, Station NS | ||
Zwijndrecht, Koninginneweg | ||
Zwijndrecht, Wagenveld | ||
Zwijndrecht, Burg. Jansenlaan | ||
Zwijndrecht, Dr. Plesmanstraat | ||
Zwijndrecht, Albert Schweitzer Ziekenhuis | ||
Zwijndrecht, Lindeweg | ||
Heerjansdam, Sportpark | ||
Heerjansdam, Kromme Nering |