Lijn 64 Arnhem Centraal Station - Zevenaar Station NS
Voormalige buslijn 64 | |
Vervoerder(s) | Onbekend |
Concessie | KAN Noord |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 5 januari 2002 |
Frequenties
| |
Spits | 3 ritten |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 64 was een spitslijn van station Zevenaar naar Arnhem via Duiven en Westervoort. In beide spitsen werden in de drukste richting drie ritten gereden, waarvan er ’s ochtends eentje begon bij de Vergertlaan in Duiven. De is op 6 januari 2002 opgeheven.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemsplein (richting Zevenaar) | ||
Arnhem, Velperplein V&D (richting Zevenaar) | ||
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Stadskantoor | ||
Arnhem, Korte Hoogstraat | ||
Arnhem, Kortestraat | ||
Arnhem, Broerenstraat | ||
Arnhem, Eusebiusplein | ||
Arnhem, Rietgrachtstraat | ||
Arnhem, Veilingstraat | ||
Arnhem, Van Oldenbarneveldtstraat | ||
Arnhem, Billiton | ||
Arnhem, Dr. C. Lelyweg | ||
Arnhem, Kleefse Waard (ENKA) | ||
Arnhem, Beyerinckweg | ||
Arnhem, P. Calandweg | ||
Arnhem, Neproma | ||
Arnhem, Blankenweg | ||
Arnhem, Zwembad IJsselvliet | ||
Westervoort, Gemeentehuis | ||
Westervoort, Vredenburg | ||
Westervoort, Sporthal de Pals | ||
Westervoort, Sonnedach | ||
Westervoort, Emmerik | ||
Westervoort, Santacker | ||
Westervoort, Nieuwhof | ||
Westervoort, Ganzenpoel | ||
Westervoort, Heilweg | ||
Duiven, Engelstraat | ||
Duiven, Opaal | ||
Duiven, Klavierstraat | ||
Duiven, Schiermonnikoogstraat | ||
Duiven, Eilandplein | ||
Duiven, Conference | ||
Duiven, Brederode | ||
Duiven, Sterappel | ||
Duiven, Lombarts | ||
Duiven, Talingstraat | ||
Duiven, Vergertlaan | ||
Duiven, Schapenweide | ||
Duiven, De Plak | ||
Duiven, Helhoek | ||
Zevenaar, Schellekrans | ||
Zevenaar, Rosorum | ||
Zevenaar, Politiebureau | ||
Zevenaar, Maatjes | ||
Zevenaar, Buitenmolen | ||
Zevenaar, Station NS |