Lijn 117 Amsterdam Centraal Station - Hoorn Station NS
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 3 jun 2009 om 19:29 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=117 |vervoerder=Arriva |concessie=Waterland |materieel=Scania Omnicity |lijnsoort=Spitsbus |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal= - |frequentie_zaterdag=...)
Buslijn 117 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Waterland |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Scania Omnicity |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | - |
Avond | - |
Zaterdag | - |
Zondag | - |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 117 is een spitsbus en rijdt van Amsterdam, via Scharwoude naar Hoorn.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Schouw, Splitsing | ||
Broek in Waterland, Dorp | ||
Monnickendam, Bernhardbrug | ||
Katwoude, Lagedijk | ||
Edam, Busstation | ||
Edam, Technische School | ||
Zeevang, Riethoorneweg | ||
Middlie, Klemweg (N247) | ||
Warder, Verkavelingweg | ||
Oosthuizen, Dorp | ||
Oosthuizen, Koggehoorn | ||
Beets, N247 | ||
Oudendijk, N247 | ||
Scharwoude, Rijksweg | ||
Scharwoude, Ooms | ||
Scharwoude, Gemaal Westerkogge | ||
Hoorn, Poldermolen | ||
Hoorn, Verfmolen | ||
Hoorn, Houtzaagmolen | ||
Hoorn, Poolster | ||
Hoorn, Astronautenweg | ||
Hoorn, Zuiderkruisstraat | ||
Hoorn, Station NS |