Lijn 649 Brasschaat Dr. Roosensplein - Hoogstraten Van Aertselaerplein
Schoolbuslijn 649 in België Bekijk de voormalige lijnen 649 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Dal | 1x/dag (woensdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 649 rijdt van Brasschaat via Wuustwezel en Loenhout naar Hoogstraten.
De ochtendrit rijdt in Hoogstraten via 't Spijker naar de Stelplaats en de middagrit rijdt van 't Spijker via de VITO naar Brasschaat / Gooreind, op woensdag rijdt deze rit rond het middaguur.