Lijn 725 Verviers Gare Centrale - Eupen Bellmerin
Streekbuslijn 725 in België Bekijk de voormalige lijnen 725 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 725 rijdt van Verviers via Surdents, Dolhain en Baelen naar Eupen.
Op maandag t/m vrijdag wordt het hele traject 2x/uur gereden, op zaterdag wordt het traject binnen Eupen vanaf het Bushof maar 1x/uur gereden. 's Avonds en zondag wordt het hele traject 1x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Verviers, Gare Centrale | ||
Verviers, Place Verte | ||
Verviers, Hôtel de Ville | ||
Verviers, Palais | ||
Verviers, Place Sommeleville | ||
Verviers, Rue de la Cité | ||
Verviers, Gare de L'Est | ||
Verviers, Renoupré | ||
Verviers, Rue de L'Invasion | ||
Verviers, Haute Crotte | ||
Verviers, Poudrière | ||
Surdents, Usine | ||
Surdents, Bassin | ||
Dolhain, Pont de Bellevaux | ||
Dolhain, Préventorium | ||
Dolhain, Avenue Reine Astrid | ||
Dolhain, Viaduct | ||
Dolhain, Chèvrefeuille | ||
Dolhain, Gare | ||
Dolhain, Eglise | ||
Dolhain, Place D'Andrimont | ||
Dolhain, Arrêt Brandt | ||
Baelen, Forges | ||
Baelen, Moulin Vilvorder | ||
Baelen, Runschen | ||
Baelen, Rue Lounge | ||
Baelen, Village | ||
Baelen, Route d'Eupen 2 | ||
Baelen, Route d'Eupen 71 | ||
Baelen, Overoth | ||
Baelen, Burguet | ||
Baelen, Garnstock | ||
Eupen, Autoprüfstelle | ||
Eupen, Lascheterweg | ||
Eupen, Rathaus | ||
Eupen, Bushof | ||
Eupen, Marktplatz | ||
Eupen, Bergstrasse | ||
Eupen, Neustrasse | ||
Eupen, Obere Neustrasse | ||
Eupen, Haas | ||
Eupen, Schilsweg | ||
Eupen, Gülcherstrasse | ||
Eupen, Wetzlarbad | ||
Eupen, Hütte | ||
Eupen, Wetzlarbad | ||
Eupen, Gülcherstrasse | ||
Eupen, Haagen | ||
Eupen, Schule Bellmerin | ||
Eupen, Bellmerin |