Lijn 648 Hoogwoud Gemeentehuis - Hoorn Nieuwe Steen
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 16 sep 2010 om 21:02 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=648 |vervoerder=Connexxion |concessie=Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |lijnsoort=Schoolbus |periode=t/m december 2008 |frequentie_spits=1x/da…')
Voormalige buslijn 648 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 648 reed van Hoogwoud via Opmeer, Spanbroek en Wadway naar Hoorn. Er werd alleen richting Hoorn gereden.