|
Buitenlandse nachtbuslijn 337
|
Land |
België
|
Vervoerder(s) |
De Lijn
|
Concessie |
Vlaams-Brabant
|
Materieel |
Onbekend
|
Lijnsoort |
Nachtbus
|
Frequenties
|
Maandagnacht |
rijdt niet
|
Dinsdagnacht |
rijdt niet
|
Woensdagnacht |
rijdt niet
|
Donderdagnacht |
rijdt niet
|
Vrijdagnacht |
1x/uur
|
Zaterdagnacht |
1x/uur
|
Zondagnacht |
rijdt niet
|
De bus rijdt in de nacht na de genoemde dag
|
|
Lijn 337 rijdt van Leuven via Heverlee, Oud-Heverlee, Sint-Joris-Weert, Neerijse en Ottenburg naar Waver.
In de spitsuren wordt er 2x/uur gereden tussen Leuven en Ottenburg. Op zaterdag wordt maar 1x per 2 uur gereden tussen Ottenburg en Waver.
In de doordeweekse avonduren wordt alleen tussen Leuven en Sint-Joris-Weert gereden, de nachtbusritten op vrijdag- en zaterdagnacht rijden tussen Leuven en Ottenburg.
Route
|
Halte
|
|
Leuven, Station |
|
|
Leuven, J. Stasstraat |
|
|
Leuven, Fochplein |
|
|
Leuven, D. Boutslaan |
|
|
Leuven, Sint-Pieterskliniek |
|
|
Leuven, Sint-Rafaëlkliniek |
|
|
Leuven, Bankstraat |
|
|
Leuven, Redingenhof |
|
|
Leuven, Capucijnenvoer |
|
|
Leuven, Sportcentrum |
|
|
Leuven, Naamse Poort |
|
|
Heverlee, Groenstraat |
|
|
Heverlee, Station |
|
|
Heverlee, Kloosterlaan |
|
|
Heverlee, Leopold III / Engelbert |
|
|
Heverlee, Boskantlaan |
|
|
Heverlee, Raalbeeklaan |
|
|
Oud-Heverlee, Wit Kruis |
|
|
Oud-Heverlee, Genen Hoek |
|
|
Oud-Heverlee, Oude Molen |
|
|
Oud-Heverlee, De Post |
|
|
Oud-Heverlee, Gemeentehuis |
|
|
Oud-Heverlee, Dr. Vandenborght |
|
|
Oud-Heverlee, Don Bosco |
|
|
Oud-Heverlee, Zoete Waters |
|
|
Oud-Heverlee, Heide |
|
|
Sint-Joris-Weert, Bergstraat |
|
|
Sint-Joris-Weert, Leuvensebaan 41 |
|
|
Sint-Joris-Weert, Hollestraat |
|
|
Sint-Joris-Weert, Bareel |
|
|
Sint-Joris-Weert, Dijle Brug |
|
|
Sint-Joris-Weert, Neerijsebaan nr. 10 |
|
|
Neerijse, Wolfshagen |
|
|
Neerijse, Den Tek |
|
|
Neerijse, Huisnr. 141 |
|
|
Neerijse, Weg naar Sint-Agatha-Rode |
|
|
Sint-Agatha-Rode, Dorp |
|
|
Sint-Agatha-Rode, School |
|
|
Sint-Agatha-Rode, Vijverstraat |
|
|
Sint-Agatha-Rode, Zesdagmaalstraat |
|
|
Sint-Agatha-Rode, Cité |
|
|
Sint-Agatha-Rode, Schaveistraat |
|
|
Sint-Agatha-Rode, Gansdelle |
|
|
Ottenburg, Sint-Rochuskapel |
|
|
Ottenburg, Leuvensebaan 97-110 |
|
|
Ottenburg, Dorp |
|
|
Ottenburg, Hasselheidestraat |
|
|
Ottenburg, Steenbakkerij |
|
|
Waver, Parc Artisanal |
|
|
Waver, Noire Epine |
|
|
Waver, Lavoisier |
|
|
Waver, Zoning Nord |
|
|
Waver, Rijs |
|
|
Waver, Carioca |
|
|
Waver, Folon |
|
|
Waver, Av. de Messanges |
|
|
Waver, Station |
|
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn verviel met ingang van 16 april 2012 de routevariant via Heverlee Heilig Hart en Overijse Terlanen. Dit werd overgenomen door de nieuwe schoolbus lijn 537.