Lijn 80s Tielt Station - Roeselare Station
Versie door Huibe (overleg | bijdragen) op 29 mei 2012 om 00:26 (Lijn 80s Tielt Station - Roeselaere Station hernoemd naar Lijn 80s Tielt Station - Roeselare Station: 'e' te veel)
Streekbuslijn 80s in België Bekijk de voormalige lijnen 80s | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 80s rijdt van Tielt via Pittem en Ardooie naar Roeselare.
Route
Halte | ||
Tielt, Station | ||
Tielt, Vierhoek | ||
Tielt, Polenplein | ||
Tielt, Keidam | ||
Tielt, Blotingstraat | ||
Tielt, Hoge | ||
Pittem, Koevoet | ||
Ardooie, Oostlaan | ||
Ardooie, Roeselaarsestraat | ||
Ardooie, Tassche | ||
Roeselare, Populierenstraat | ||
Roeselare, Zwaaikomstraat | ||
Roeselare, Wetterenstraat | ||
Roeselare, Gentpoort | ||
Roeselare, Vierwegstraat | ||
Roeselare, Stadion | ||
Roeselare, Fortuinstraat | ||
Roeselare, Station |