Lijn 188 Pepinster Athénée - Prayon Château
Streekbuslijn 188 in België Bekijk de voormalige lijnen 188 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 2x/dag |
Dal | 1-2x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 188 rijdt van Prayon via Trooz, Fraipont, Nessonvaux en Goffontaine naar Pepinster.
Route
Halte | ||
Prayon, Château | ||
Prayon, Maison Communale | ||
Prayon, Villa Jean | ||
Prayon, Casino | ||
Prayon, Ecole | ||
Trooz, Gare | ||
Trooz, Fenderie | ||
Trooz, Ry de Mosbeux | ||
Trooz, Chapelle | ||
Trooz, Carrière de Forêt | ||
Trooz, Ry de Targnon | ||
Fraipont, Basse Fraipont | ||
Fraipont, Pont de la Vresde | ||
Nessonvaux, Passerelle | ||
Nessonvaux, Coucoumont | ||
Nessonvaux, Route de d'Olne | ||
Nessonvaux, Usine V.P.M. | ||
Nessonvaux, Cité | ||
Goffontaine, Ry de la Saute | ||
Goffontaine, Gare | ||
Pepinster, Becoën | ||
Pepinster, Flère Écoles | ||
Pepinster, Maison Detaille | ||
Pepinster, Pont de Flère | ||
Pepinster, Louhau | ||
Pepinster, Rue L Bièrin | ||
Pepinster, Jonckay | ||
Pepinster, Pont de la Vesdre | ||
Pepinster, Eglise | ||
Pepinster, Athénée |