Lijn 162 Oud-Beijerland Debussyring - Zuid-Beijerland Gravin Sabinastraat
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:13 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Arriva, TCR |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Mercedes Sprinter City, Irisbus GX127 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 162 rijdt vanaf halte Debussyring in Oud-Beijerland via Oud-Beijerland, Nieuw-Beijerland en Zuidzijde naar Zuid-Beijerland.
In de avonduren en op zondag is lijn 162 een belbus en rijdt dan maar tot de Sportlaan in Oud-Beijerland. Vanaf Zuid-Beijerland wordt er dan maar tot de 'Zinkweg' gereden.
Route
Halte | ||
Oud-Beijerland, Debussyring | ||
Oud-Beijerland, Chopinlaan | ||
Oud-Beijerland, Bachlaan | ||
Oud-Beijerland, Boezemlaan | ||
Oud-Beijerland, Sportlaan | ||
Oud-Beijerland, Julianastraat | ||
Oud-Beijerland, Pr. Irenestraat | ||
Oud-Beijerland, Steenenstraat | ||
Oud-Beijerland, K. Doormanstraat | ||
Oud-Beijerland, W. van Vlietstraat | ||
Oud-Beijerland, Marieniersweg | ||
Oud-Beijerland, Zinkweg | ||
Nieuw-Beijerland, Langeweg | ||
Zuidzijde, Zuidzijde | ||
Zuid-Beijerland, R. van Dorplaan | ||
Zuid-Beijerland, Oldenbarneveltstraat | ||
Zuid-Beijerland, Gravin Sabinastraat |