Lijn 124 Amsterdam Centraal Station - De Rijp Wollandje
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:13 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 124 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 29 mei 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 124 reed van Amsterdam via Purmerend, Zuidoost-Beemster en Middenbeemster naar De Rijp.
Slechts in de (brede) spitsuren wordt er gereden tussen Amsterdam en Purmerend. Alle overige ritten rijden alleen tussen De Rijp en Purmerend.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Met ingang van 30 mei 1999 vervielen de ritten naar Amsterdam en werd de frequentie op alle momenten van de week verlaagd naar 1x/uur.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Purmerend, Vurige Staart | ||
Purmerend, Tramplein | ||
Zuidoost-Beemster, Zuiderweg / Nekkerweg | ||
Zuidoost-Beemster, Halfweg | ||
Middenbeemster, De Buurt | ||
De Rijp, Wollandje |