Lijn 131 Zierikzee Busstation - Middelharnis Gemeentehuis
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:06 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 131 | |
Vervoerder(s) | Van Oeveren i.o.v. Connexxion |
Concessie | Noord-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro, MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 5x/dag per richting |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 131 rijdt van Zierikzee, via Nieuwerkerk, Oosterland, en Bruinisse, naar Middelharnis.
In de ochtend rijden er bussen vanaf Zierikzee, Nieuwerkerk, Oosterland, en Bruinisse non-stop naar Middelharnis. Slechts de laatste ochtendrit rijdt de volledige route. 's Middags rijden alle ritten het gehele traject naar Zierikzee.
Route
Halte | ||
Zierikzee, Grevenlingenstraat | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Ouwerkerk, Vissersweg | ||
Nieuwerkerk, Busstation | ||
Oosterland, Even Buiten | ||
Oosterland, Dorp | ||
Oosterland, Oud Heiligeweg | ||
Bruinisse, Dorp | ||
Middelharnis, Gemeentehuis |