Spoorlijn Lier - Aarschot
Spoorlijn Lier - Aarschot | |
---|---|
Nummer | 16 |
Lengte | 26,4 km |
Geopend | 1864 |
Huidige status | in gebruik |
Geëlektrificeerd | 1981 |
Aantal sporen | 2 |
Vervoerders | NMBS |
Spoorlijn 16 is de spoorlijn tussen de plaatsen Lier en Aarschot. Tussen beide plaatsen ligt de spoorlijn bijna in een rechte lijn. De spoorlijn begint officieel aan de afsplitsing van lijn 15 en eindigt aan de aansluiting met lijn 35.
De lijn wordt dagelijks 2x/uur bediend. 1x/uur door de IR-trein Liège - Antwerpen die stopt in Lier, Heist-op-den-Berg en Aarschot en 1x/uur door de L-trein Antwerpen - Aarschot die overal stopt.
Lier | |
Lisp | |
lijn 15 naar Hasselt | |
Grote Nete | |
Kloosterheide | |
Berlaar | |
Melkouwen | |
Itegem | |
Heist-op-den-Berg | |
Heide-Lo | |
Booischot | |
Begijnendijk | |
lijn 29 van Tilburg | |
lijn 35 naar Leuven | |
lijn 35 van Leuven | |
Aarschot |