Lijn 67 Arnhem IJsseloord - Zevenaar Station NS
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:11 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 67 | |
Vervoerder(s) | Onbekend |
Concessie | KAN Noord |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 31 mei 1997 |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 67 was een spitsbus tussen Arnhem IJsseloord, Westervoort, Duiven, Groessen en station Zevenaar. 's Ochtends reed één rit de gehele route naar Arnhem en 's middags reed één rit de gehele route naar Zevenaar. Verder reden er 's ochtends nog twee ritten vanaf de halte Westervoort, Ganzenpoel naar Arnhem en 's middags vijf in omgekeerde richting. Op 1 juni 1997 werd lijn 67 opgeheven.
Route
Halte | ||
Arnhem, IJsseloord | ||
Arnhem, Keulseslag | ||
Arnhem, Winkelcentrum Presikhaaf | ||
Arnhem, Lange Wal | ||
Arnhem, Slaakweg | ||
Arnhem, Neproma | ||
Arnhem, Blankenweg | ||
Arnhem, Zwembad IJsseloord | ||
Westervoort, Gemeentehuis | ||
Westervoort, Vredenburg | ||
Westervoort, Sporthal de Pals | ||
Westervoort, Sonnedach | ||
Westervoort, Emmerik | ||
Westervoort, Santacker | ||
Westervoort, Nieuwhof | ||
Westervoort, Ganzenpoel | ||
Westervoort, Heilweg | ||
Duiven, Engelstraat | ||
Duiven, Opaal | ||
Duiven, Klavierstraat | ||
Duiven, Schiermonnikoogstraat | ||
Duiven, Eilandplein | ||
Duiven, Conference | ||
Duiven, Brederode | ||
Duiven, Sterappel | ||
Groessen, Aleven | ||
Groessen, De Stokhors | ||
Groessen, Dorp | ||
Groessen, De Aa | ||
Zevenaar, Ooy | ||
Zevenaar, Methen | ||
Zevenaar, Mozartlaan | ||
Zevenaar, Maatjes | ||
Zevenaar, Buitenmolen | ||
Zevenaar, Station/NS |