Lijn T89 Altenberge Bahnhof - Laer Hohe Straße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 mei 2024 om 10:30
Belbuslijn T89 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Veelkersub |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Taxibus |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur (tot 15:00) |
Zaterdagavond | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T89 rijdt van Altenberge Ortsmitte via Altenberge Westenfeld naar Laer Ortsmitte.
Route
Halte | ||
Altenberge, Bahnhof | ||
Altenberge, Hagebuttenweg | ||
Altenberge, Post | ||
Altenberge, Mitte | ||
Altenberge, Lindenstraße | ||
Altenberge, Park-and-Ride-Platz | ||
Altenberge, Westenfeld Brücke | ||
Altenberge, Markfort | ||
Laer, Flooth | ||
Laer, Vowinkel | ||
Laer, Holthauser Straße | ||
Laer, Hohe Straße |
Geschiedenis
Op 15 augustus 2022 werd de halte Altenberge Mitte aan de route toegevoegd.