Lijn 137 Zierikzee Grevelingenstraat - Middelharnis Gemeentehuis
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:25 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 137 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | DAF SB220 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 137 reed van Zierikzee via Nieuwerkerk, Oosterland, Bruinisse en Sommelsdijk naar Middelharnis.
De ochtendritten begonnen bij de Grevelingenstraat en de middagritten reden tot het busstation in Zierikzee.
Route
Halte | ||
Zierikzee, Grevelingenstraat | ||
Zierikzee, Gemeentehuis | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Zierikzee, Sas | ||
Ouwerkerk, Vissersweg | ||
Nieuwerkerk, Nieuwerkerk | ||
Oosterland, Even Buiten | ||
Oosterland, Dorp | ||
Oosterland, Oud Heiligeweg | ||
Bruinisse, Dorp | ||
Sommelsdijk, Dorpsweg | ||
Sommelsdijk, De Samaritaan | ||
Middelharnis, Gemeentehuis |