Lijn T12 Bocholt, Bustreff - Krumme Straße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 okt 2023 om 15:25
Belbuslijn T12 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | StadtBus Bocholtsub |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Belbus |
Stadsdienst | Bocholt |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 2x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zaterdagavond | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T12 rijdt van Bocholt Stadtmitte naar Mussum.
Route
Halte | ||
Bocholt, Bustreff | ||
Bocholt, Rathaus | ||
Bocholt, Neutorplatz | ||
Bocholt, Kinodrom | ||
Bocholt, Shopping Arkaden | ||
Bocholt, Friesenstraße | ||
Bocholt, Bürgerzentrum | ||
Bocholt, Öwerhook | ||
Bocholt, Im Winkel | ||
Bocholt, In den Gärten | ||
Bocholt, Zum Waldschlößchen | ||
Bocholt, Seeheidestraße | ||
Bocholt, Grüner Weg | ||
Bocholt, Wagnerstraße | ||
Bocholt, Mozartstraße | ||
Bocholt, Hardtstraße | ||
Bocholt, Bömkesweg | ||
Bocholt, Beethovenstraße | ||
Bocholt, Krumme Straße | ||
Geschiedenis
Op 17 oktober 2023 werd de dienstregeling uitgebreid. Voortaan werd doordeweeks tot circa 21:00 uur in plaats van 19:00 uur doorgereden en op zaterdag tot circa 19:00 uur in plaats van 16:00 uur. Ook werd doordeweeks de dienstregeling al om 5:00 uur opgestart in plaats van 6:30 uur en op zaterdag om 6:30 uur in plaats van 7:30 uur.