Lijn 611 Amsterdam Hagedoornplein - Marken Minneweg
Voormalige buslijn 611 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Waterland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 10 december 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag per richting |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 611 reed van Amsterdam via Broek in Waterland naar Monnickendam. 's Ochtends werd er vanaf Marken 1 rit naar Amsterdam gereden en 's middags van Amsterdam 2 ritten naar Monnickendam.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Hagedoornplein | ||
Amsterdam, Kraaienplein | ||
Amsterdam, Havikslaan | ||
Amsterdam, Hamerstraat | ||
Amsterdam, Merelstraat | ||
Amsterdam, Rode Kruisstraat | ||
Amsterdam, Buikslotermeerplein | ||
Schouw, Splitsing | ||
Broek in Waterland, Kruisweg | ||
Broek in Waterland, Dorp | ||
Monnickendam, Grote Kerk | ||
Monnickendam, Nieuwpoortslaan | ||
Monnickendam, Ringshemmen | ||
Monnickendam, Ooster Ee | ||
Monnickendam, Pierebaan | ||
Monnickendam, Swaensborch | ||
Monnickendam, Jan Nieuwenhuyzenlaan | ||
Monnickendam, Cornelis Dirkszlaan | ||
Monnickendam, Bereklauw | ||
Zuiderwoude, Gouw | ||
Zuiderwoude, Dijkeinde | ||
Uitdam, Aansluiting Markerdijk | ||
Marken, Kerkbuurt | ||
Marken, Minneweg |