Lijn 296 Amersfoort Morielje - Utrecht Rijnsweerd/Provinciehuis
Voormalige buslijn 296 | |
Vervoerder(s) | Stadsvervoer Nederland |
Concessie | Oost-Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Setra S 315 UL |
Periode | 12 december 2004 t/m 13 december 2008 |
Opvolger(s) | 296 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 1x/dag (per richting) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 296 reed van de wijk Kattenbroek in Amersfoort via het centrum naar Utrecht-De Uithof en Rijnsweerd.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed 3x/uur een bus naar Utrecht en in de avondspits 3x/uur een bus naar Amersfoort.
- Tussen de middag werd één rit in beide richtingen gereden.
- Lokaal vervoer binnen Amersfoort was met deze lijn niet toegestaan.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Het Duin | ||
Amersfoort, De Ontmoeting | ||
Amersfoort, Spanderswoud | ||
Amersfoort, Steenbes | ||
Amersfoort, Bovist | ||
Amersfoort, Morielje | ||
Amersfoort, Stapelgang | ||
Amersfoort, De Baander | ||
Amersfoort, Apollovlinder | ||
Amersfoort, Hermelijnvlinder | ||
Amersfoort, Curriestraat | ||
Amersfoort, Piccolopad | ||
Amersfoort, Trompetstraat | ||
Amersfoort, Station Schothorst | ||
Amersfoort, Silverstein | ||
Amersfoort, Oude Gein | ||
Amersfoort, Paladijnenweg | ||
Amersfoort, Neptunusplein | ||
Amersfoort, Blekerssingel | ||
Amersfoort, Hendrik van Viandenstraat | ||
Amersfoort, De Kei/Julianaplein | ||
Amersfoort, Zonnehof | ||
Amersfoort, Juliana van Stolbergpark | ||
Amersfoort, Timorstraat | ||
Utrecht, WKZ | ||
Utrecht, Busstation UMC | ||
Utrecht, Bestuursgebouw | ||
Utrecht, Langeveldgebouw | ||
Utrecht, Kruytgebouw | ||
Utrecht, Botanische Tuinen | ||
Utrecht, Rijnsweerd-Zuid | ||
Utrecht, Rijnsweerd/Provinciehuis |