Lijn N8 Bonn, Hauptbahnhof - Ramersdorf
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 jan 2022 om 16:25
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn N8 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 1x/uur (tot 3:00) |
Dinsdagnacht | 1x/uur (tot 3:00) |
Woensdagnacht | 1x/uur (tot 3:00) |
Donderdagnacht | 1x/uur (tot 3:00) |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
Zondagnacht | 1x/uur (tot 3:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn N8 rijdt van Bonn Hautpbahnhof via Beuel, Oberkassel, Ramersdorf, Küdinghoven en Beuel terug naar het Hauptbahnhof.
Route
Halte | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Thomas-Mann-Straße | ||
Bonn, Friedensplatz | ||
Bonn, Markt | ||
Bonn, Brüdergasse/Bertha-von-Suttner-Platz | ||
Bonn, Stiftsplatz | ||
Bonn, Bertha-von-Suttner-Platz/Beethovenhaus | ||
Bonn, Konrad-Adenauer-Platz | ||
Bonn, Beuel Rathaus | ||
Bonn, Doktor-Weis-Platz | ||
Bonn, Beueler Bahnhofsplatz | ||
Bonn, Königswinterer Straße | ||
Bonn, Maarstraße | ||
Bonn, Broichstraße | ||
Bonn, Forstweg | ||
Bonn, Küdinghoven Kirche | ||
Bonn, Samansstraße | ||
Bonn, Hermannstraße/Konrad-Adenauer-Platz | ||
Bonn, Beuel Krankenhaus | ||
Bonn, Johannesstraße | ||
Bonn, Ringstraße | ||
Bonn, Rudolf-Hahn-Straße | ||
Bonn, Eichendorffstraße | ||
Bonn, Kreuzherrenstraße | ||
Bonn, Rhenusallee | ||
Bonn, Telekom Campus | ||
Bonn, Bonner Bogen | ||
Bonn, Heinrich-Konen-Straße | ||
Bonn, Oberkassel Nord | ||
Bonn, Oberkassel Mitte | ||
Bonn, Im Mohrenfeld | ||
Bonn, Theresienau | ||
Bonn, Grüner Weg | ||
Bonn, Ramersdorf | ||