Lijn 47 Groningen Centraal Station - Ten Boer Gaykingastraat
Versie door Een ov fan (overleg | bijdragen) op 12 feb 2024 om 13:00
Voormalige buslijn 47 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1992/1993 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 5x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | 2x/dag |
Lijn 47 reed van Groningen via Ruischerbrug, Garmerwolde, Thesinge, Lutjewolde en Sint Annen naar Ten Boer.
Dienstregeling
- De meeste ritten hadden Ten Boer Gaykingastraat als begin-/eindpunt.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Groningen, Pop Dijkemaweg | ||
Groningen, Lijzijde | ||
Ruischerbrug, Brug | ||
Garmerwolde, Wachthuisje | ||
Thesinge, Molen | ||
Lutjewolde, Driesprong | ||
Sint Annen, Bedumerweg | ||
Ten Boer, Gaykingastraat | ||
Ten Boer, Reigerstraat |
Geschiedenis
Lijn 47 reed ook al in de GADO Dienstregeling 1990/1991 toen was er in de ochtendspits in beide richtingen één rit en daarna overdag een twee uursdienst. Op zaterdag werden er vijf ritten geboden in beide richtingen, en op zondag waren dat er drie.