Lijn 138 Maasland Viaduct - Den Haag Station Laan van NOI
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 6 jul 2020 om 18:46 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Berg a/d Maas +Berg aan de Maas, -'s-Gravenmoer +'s Gravenmoer, -Concessie Rotterdam Bus Streek Overig 20 +Dienstregeling Rotterdam Bus Streek Overig 20, -Wijzigingen concessie stadsvervoer Utrecht 2013 +Dienstregel...)
Voormalige buslijn 138 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Regio | Rotterdam |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Westland Express |
Materieel | Onbekend |
Periode | i.i.g. 2000 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 138 reed van Maasland via Maassluis, De Lier en Rijswijk naar Den Haag.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reden de ritten richting Den Haag via de Plaspoelpolder en de Binckhorst en in de middagspits deden de ritten richting Maasland dit.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Maasland, Viaduct | ||
Maassluis, Mgr. W.M. Bekkerslaan | ||
Maassluis, Uiverlaan | ||
Maassluis, Station West | ||
Maassluis, Stellingmolen | ||
Maassluis, DTO/Coldenhove (t/m 1 juli 2000) | ||
De Lier, Burgemeester Crezeelaan | ||
Rijswijk, Patentlaan | ||
Den Haag, Maanplein | ||
Den Haag, Pr. Marijkestraat | ||
Den Haag, Stuyvesantstraat | ||
Den Haag, Station Laan van NOI |