Lijn U76 Düsseldorf Handelszentrum/Moskauer Straße - Krefeld Rheinstraße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 24 jan 2020 om 21:03
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Metrolijn U76 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Metro |
Lijnlogo | |
Materieel | B80D |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-3x/uur |
Avond (weekend) | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn U76 rijdt van Düsseldorf Handelszentrum via Hauptbahnhof, Oberkassel, Lörick, Meerbusch Bülderich, Meerbusch Osterath, Krefeld Grundend en Krefeld Hauptbahnhof naar Krefeld Stadtmitte.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 6x/uur naar Krefeld gereden en in de middagspits in de omgekeerde richting. Tijdens de vakanties worden de ritten in de ochtendspits richting Düsseldorf overgenomen van lijn U70.
- De lijn begint bij het Handelszentrum en eindigt bij Hauptbahnhof.
- Doordeweeks na 21:00 uur wordt de frequentie verlaagd van 3x/uur naar 2x/uur.
- Na 20:00 uur en op zondag na 13:00 uur begint de lijn ook bij het Hauptbahnhof.
Route
Halte | ||
↓ | Düsseldorf, Handelszentrum/Moskauer Straße | |
Düsseldorf, Hauptbahnhof | ||
Düsseldorf, Oststraße | ||
Düsseldorf, Steinstraße/Königsallee | ||
Düsseldorf, Heinrich Heine Allee | ||
Düsseldorf, Tonhalle/Ehrenhof | ||
Düsseldorf, Luegplatz | ||
Düsseldorf, Barbarossaplatz | ||
Düsseldorf, Belsenplatz | ||
Düsseldorf, Comenius Gymnasium | ||
Düsseldorf, Heerdter Sandberg | ||
Düsseldorf, Prinzenallee | ||
Düsseldorf, Lohweg | ||
Düsseldorf, Löricker Straße | ||
Düsseldorf, Lörick | ||
Meerbusch, Büderich Landsknecht | ||
Meerbusch, Forsthaus | ||
Meerbusch, Haus Meer | ||
Meerbusch, Bovert | ||
Meerbusch, Kamperweg | ||
Meerbusch, Hoterheide | ||
Meerbusch, Görgesheide | ||
Krefeld, Grundend | ||
Krefeld, Fischeln | ||
Krefeld, Königshof | ||
Krefeld, Dießem | ||
Krefeld, Hauptbahnhof | ||
Krefeld, Rheinstraße |
Geschiedenis
Op 23 oktober 2016 werd doordeweeks tot ongeveer 21:00 uur de frequentie verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur.
Op 9 juni 2019 werd de halte Rheinbahnhaus hernoemd in Comenius Gymnasium.
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 76
- Buitenlandse metrolijnen
- Verkeersverbond VRR
- Lijn in Duitsland
- Plaats Düsseldorf
- Düsseldorf Handelszentrum/Moskauer Straße
- Station Düsseldorf Hbf
- Düsseldorf Oststraße
- Düsseldorf Steinstraße/Königsallee
- Düsseldorf Heinrich Heine Allee
- Düsseldorf Tonhalle/Ehrenhof
- Düsseldorf Barbarossaplatz
- Düsseldorf Belsenplatz
- Düsseldorf Prinzenallee
- Düsseldorf Lohweg
- Düsseldorf Löricker Straße
- Düsseldorf Lörick
- Plaats Meerbusch
- Meerbusch Büderich Landsknecht
- Meerbusch Forsthaus
- Meerbusch Haus Meer
- Meerbusch Bovert
- Meerbusch Hoterheide
- Plaats Krefeld
- Krefeld Grundend
- Krefeld Dießem
- Station Krefeld Hbf
- Krefeld Rheinstraße