Lijn 604 Ouddorp Oudelandseweg - Vierpolders Seggelant
Voormalige buslijn 604 | |
Vervoerder(s) | (TCR i.o.v.) Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee (2016-2023) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador VDL Citea LLE-120 Mercedes-Benz Citaro LE Mercedes-Benz Citaro G |
Periode | 11 december 2016 t/m 14 december 2019 |
Voorganger(s) | 604 |
Opvolger(s) | 604 |
Frequenties
| |
Spits | 3-4x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 604 rijdt van Ouddorp via Goedereede, Stellendam, Hellevoetsluis en Brielle naar Vierpolders.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reden twee ritten in een uursdienst van Ouddorp Oudelandseweg naar Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan. Precies een half uur daartussen reden twee ritten vanaf Ouddorp Bernhardweg: één daarvan eindigde eveneens bij de Amnesty Internationallaan. terwijl de ander verder rijdt naar Vierpolders.
- In de middagspits reden drie ritten in een scheve driekwartiersdienst van Hellevoetsluis Smitsweg naar Ouddorp. De eerste en laatste rit eindigden bij de Oudelandseweg, terwijl de tweede rit bij de Bernhardweg eindigde.
Route
Halte | ||
Ouddorp, Oudelandseweg | ||
Ouddorp, Vuurtoren | ||
Ouddorp, Klepperstee | ||
Ouddorp, Toppershoedje | ||
Ouddorp, Groene Weide | ||
Ouddorp, Bernhardweg | ||
70px | Ouddorp, Hofdijksweg | |
Ouddorp, Hoge Pad | ||
Ouddorp, Station | ||
Ouddorp, Kerkhoek | ||
Goedereede, Vissersweg | ||
Stellendam, Busstation | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg/Voorweg | ||
↑ | Hellevoetsluis, Smitsweg | |
↓ | Hellevoetsluis, Amnesty Internationallaan | |
Hellevoetsluis, Hoonaartstraat | ||
Hellevoetsluis, Koninginnelaan | ||
Nieuwenhoorn, Nieuwenhoorn | ||
Brielle, G.J. van den Boogerdweg | ||
↓ | Brielle, Busstation Rugge | |
Brielle, Centrum | ||
Brielle, Nieuwland | ||
↓ | Vierpolders, Seggelant |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 werd de route verlengd naar de Oudelandseweg en werden enkele ritten toegevoegd.
Met ingang van 10 december 2017 kwamen tijdens de middagspits de laatste twee ritten in Ouddorp, die slechts tussen de Bernhardweg en de Oudelandseweg reden, te vervallen.
Op 9 december 2018 werd de halte Provincialeweg/Smitsweg hernoemd naar Smitsweg.
Op 15 december 2019 werd lijn 604 ingekort tot het traject Ouddorp Bernhardweg - Hellevoetsluis. Voor de haltes in het buitengebied van Ouddorp kon voortaan gebruik gemaakt worden van lijn 104 en tussen Hellevoetsluis en Brielle van EBS-lijn 105.