Lijn 66 Siegburg Bahnhof - Bad Honnef Stadtbahn
Metrolijn 66 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Metro |
Lijnlogo | |
Materieel | Flexity Swift |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/uur |
Dal | 3-6x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-6x/uur |
Nacht | 1x/uur (vr-za) |
Zaterdag | 3-6x/uur |
Zaterdagavond | 2-6x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Zondagavond | 2-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 66 rijdt van Siegburg Stadtmitte via Sankt Augustin Stadtmitte, Sankt Augustin Hangelar, Bonn Vilich, Bonn Hauptbahnhof, Bonn Ramersdorf, Bonn Oberkassel, Königswinter Oberdollendorf, Königswinter Stadtmitte en Bad Honnef Rhöndorf naar Bad Honnef Stadtmitte.
Dienstregeling
- In de spitsuren wordt 6x/uur gereden tussen Siegburg en Königswinter en 3x/uur tussen Königswinter en Bad Honnef.
- In de daluren tussen 9:00 en 13:00 uur en op zaterdag wordt 6x/uur gereden tussen Siegburg en Ramersdorf en 3x/uur tussen Ramersdorf en Bad Honnef.
- Van maandag tot en met zaterdag wordt na circa 20:30 uur de frequentie afgebouwd.
- In de avonduren tussen 20:30 en 22:00 uur en op zondag wordt 4x/uur gereden tussen Siegburg en Ramersdorf en 2x/uur tussen Ramersdorf en Bad Honnef. Na 22:00 uur wordt 2x/uur de gehele route gereden.
- In de nachten van vrijdag op zaterdag en van zaterdag op zondag wordt 1x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Siegburg, Bahnhof | ||
Sankt Augustin, Mülldorf | ||
Sankt Augustin, Zentrum | ||
Sankt Augustin, Kloster | ||
Sankt Augustin, Ort | ||
Sankt Augustin, Hangelar Ost | ||
Sankt Augustin, Hangelar Mitte | ||
Sankt Augustin, Hangelar West | ||
Bonn, Vilich-Müldorf | ||
Bonn, Vilich | ||
Bonn, Adelheidisstraße | ||
Bonn, Konrad Adenauer Platz | ||
Bonn, Bertha von Suttner Platz/Beethovenhaus | ||
Bonn, Stadthaus | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Universität/Markt | ||
Bonn, Juridicum | ||
Bonn, Bundesrechnungshof/Auswärtiges Amt | ||
Bonn, Museum Koenig | ||
Bonn, Heussallee/Museumsmeile | ||
Bonn, Ollenhauerstraße | ||
Bonn, Olof Palme Allee | ||
Bonn, Robert Schuman Platz | ||
Bonn, Rheinaue | ||
Bonn, Ramersdorf | ||
Bonn, Oberkassel Nord | ||
Bonn, Oberkassel Mitte | ||
Bonn, Oberkassel Süd/Römlinghoven | ||
Königswinter, Oberdollendorf Nord | ||
Königswinter, Oberdollendorf | ||
Königswinter, Longenburg | ||
Königswinter, Clemens August Straße | ||
Königswinter, Fähre | ||
Königswinter, Denkmal | ||
Bad Honnef, Rhöndorf | ||
Bad Honnef, Am Spitzenbach | ||
Bad Honnef, Bad Honnef |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd de dienstregeling doordeweeks uitgebreid. In de avonduren werd voortaan een uur langer de frequentie van 6x/uur aangehouden, waardoor de frequentie pas na circa 20:30 uur werd afgebouwd. Tevens ging de 6x/uur-frequentie tussen Ramersdorf en Königswinter al om 13:00 uur in en gingen de nachtritten ook rijden tussen Bonn Hauptbahnhof en Bad Honnef.
Op 28 augustus 2019 werd de dienstregeling in het weekend uitgebreid. Op zaterdag werd overdag de frequentie tot circa 20:30 uur verhoogd van 2 à 4x/uur naar 3 à 6x/uur.
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 66
- Buitenlandse metrolijnen
- Buitenlandse nachtmetro
- Verkeersverbond VRS
- Lijn in Duitsland
- Plaats Siegburg
- Station Siegburg/Bonn
- Plaats Sankt Augustin
- Sankt Augustin Mülldorf
- Sankt Augustin Zentrum
- Sankt Augustin Ort
- Sankt Augustin Hangelar Ost
- Sankt Augustin Hangelar Mitte
- Plaats Bonn
- Bonn Vilich-Müldorf
- Bonn Konrad Adenauer Platz
- Bonn Bertha von Suttner Platz/Beethovenhaus
- Bonn Stadthaus
- Station Bonn Hbf
- Bonn Heussallee/Museumsmeile
- Bonn Olof Palme Allee
- Bonn Robert Schuman Platz
- Bonn Ramersdorf
- Bonn Oberkassel Süd
- Plaats Königswinter
- Königswinter Oberdollendorf
- Königswinter Longenburg
- Königswinter Clemens August Straße
- Plaats Bad Honnef
- Station Rhöndorf
- Bad Honnef Stadtbahn